Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekThajsko

Leží v srdci Jihovýchodní Asie,mezi Indickým oceánem a Jihočínským mořem.Má 65 milionů obyvatel.Turisté do této země přijíždějí opakovaně a dobrodružství najdou doslova na každém kroku...kouzlo chrámů,panenských ostrovů,džungle či tajemství podmořského Obrazeksvěta...Království,dříve zvané Siam si udrželo po staletí nezávislost a každý návštěvník je zde vítán s otevřenou náručí.Hlavní město je Bangkok,který upoutá každého,život se zde nezastaví ani v noci.Můžem zde obdivovat moderní mrakodrapy,budhistické chrámy,život na řece,plovoucí trhy,čínskou čtvrť atd...Na každém kroku jsou trhy s ovocem,orchidejemi a obchody s velmi příznivými cenami.Thajsko je přátelská země a často se mu přezdívá „země úsměvů”.Obrazek

NEJVÍCE NAVŠTĚVOVANÉ THAJSKÉ OSTROVY:

KO SAMET

Korálový ostrov ve tvaru „T” má klidnou a pohodovou atmosféru,bílé pláže s jemným pískem lemované palmami s romantickými zákoutími a příjemnými plážovými bary,obchůdky,masážními centry,internetovými kavárnami...Ostrov leží 190 km od Bangkoku a je vzdálený 7km od pobřeží.

KO CHANG

Je to druhý největší ostrov Thajska.Nachází se zde 48 většinou neobydlených ostrovů,70% ostrova je pokryto deštným tropickým pralesem a 700 m vysokými horami.Vnitrozemí ukrývá množství vzácných ptáků a zvláštních druhů opic.ostrov si zachovává svou přírodní krásu,dlouhé pláže a dokonale čisté moře.

KO TAO

-neboli Želví ostrov je malebný hornatý ostrov  pokrytý tropickou džunglí a zbytky kokosových plantáží.je obydlen pěti tisíci domorodci,kteří se živí rybolovem,pěstováním kokosových ořechů a především turismem.

KO PHANGAN

-tropický ostrov je znám především díky Full Moon Party,která se zde pravidelně konápři úplňku na pláži Hat Rin na jihu ostrova.V centru je přístav,restaurace,obchůdky,plážové bary,internetové kavárny...Hornatému reliéfu ostrova dominuje několik vodopádů,tropický deštný prales a kokosové plantáže.

 

 

                     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Thajsko

(Martin, 29. 6. 2012 22:51)

V Thajsku je opravdu moc krásně. Byli jsme tam s CK Avetour, která má i zajímavý program, při kterém toho spoustu stihnete. Určitě se tam chceme znovu vypravit. Je tam opravdu spoustu míst, která s úžasem budete obdivovat. Kdo váhá, jestli se tam vypravit, tak můžu jedině doporučit.